Головна  →  Новини  →  21 липня 2020

Будь-яке звернення по допомогу знаходить відгук у Міжнародному благодійному фонді «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ»

Будь-яке звернення по допомогу знаходить відгук у Міжнародному благодійному фонді «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ»

Чергову благодійну акцію провів Міжнародний благодійний фонд «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ» - сьогодні навчально-виховному комплексу «ДНЗ-ЗНЗ «Довіра» було передано іграшки, меблі, спецодяг і медичні аптечки для співробітників.

Уже багато років успішно співпрацюють названий фонд, очолюваний знаним не тільки на теренах нашого району благодійником Олегом Овечком, і дитячий навчальний захід «Довіра». На будь-яке прохання закладу фонд з готовністю надає посильну допомогу: чи то матеріалами для термінового проведення ремонту, чи продуктами харчування тощо. Також співробітники ДНЗ-ЗНЗ щороку завдяки фондові мають можливість безкоштовно пройти медичне обстеження.

От і сьогодні давнім друзям радіють і малюки, і співробітники. До НВК «ДНЗ-ЗНЗ «Довіра» завітали голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський і голова Міжнародного благодійного фонду «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ» Олег Овечко. Гості поспілкувалися з педагогічним складом закладу, ознайомилися з його матеріальною базою, після чого навідали й гомінку малечу та подивилися, як та радіє подарункам – новим меблям та іграшкам.

Показово, що подібні акції проводяться фондом систематично, не очікуючи на ювілейні дати, свята тощо, без зайвого пафосу та розголосу. Адже допомога цінна саме за потреби конкретними, відчутними справами.

Довідково: НВК «ДНЗ-ЗНЗ» Довіра» створено у 2000 році на базі дитячого садочка № 594, який було відкрито в 1977 році. У закладі функціонує 4 класи і 6 дошкільних груп. Станом на 07.07.2000 у ньому навчається 250 дітей.

Перейти до спискуВерсiя для друку