Головна  →  Новини  →  24 липня 2020

Новопризначеного начальника Святошинського РУОМС представив голова райдержадміністрації Сергій Павловський

Новопризначеного начальника Святошинського РУОМС представив голова райдержадміністрації Сергій Павловський

Сьогодні в районному управлінні освіти, молоді та спорту представили нового очільника. Ним став Сукенніков Олексій В’ячеславович . Для знайомства з призначеним начальником управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації зібралось керівництво шкіл і дошкільних навчальних закладів. Представляв керівника РУОМС голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступниками Наталею Пазенко й Олексієм Мошковським.

Очільник району у своєму виступі сказав: «У нашому районі - великий, потужний колектив професіоналів. Сьогодні до вас прийшов професіонал, який поведе вас у надсучасний, інноваційний світ української освіти. Сподіваюся, що ви, поєднавши свої зусилля, знання та досвід, зумієте досягти ще вищих висот у освітянській галузі, створите найкращі та безпечні умови для всебічного розвитку, навчання та виховання молодого покоління. Зі свого боку, обіцяю всіляку підтримку новаціям і цікавим та корисним ініціативам з вашого боку».

По завершенню офіційної частини керівництво райдержадміністрації та районного управління освіти, молоді та спорту обговорило план подальших дій, намітило напрями та способи взаємодії, визначило вектор розвитку на найближчий час.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку