Головна  →  Новини  →  6 серпня 2020

Очільник Святошинського району Сергій Павловський проінспектував хід виконання ремонтних робіт на Борщагівському шляхопроводі

Очільник Святошинського району Сергій Павловський проінспектував хід виконання ремонтних робіт на Борщагівському шляхопроводі

Ранок робочого дня сьогодні розпочався для голови Святошинської РДА Сергія Павловського з виїзної наради на місці проведення масштабних ремонтних робіт на Борщагівському шляхопроводі. Участь у нараді взяли перший заступник голови Святошинської РДА Василь Григоренко, заступник голови Олексій Мошковський, а також представники замовника робіт – комунальної корпорації «Київавтодор» та генерального підрядника робіт.

Відновити рух транспорту в напрямку Кільцевої дороги планують до початку вересня, тому сьогоднішня нарада була присвячена дотриманню встановлених строків проведення ремонтних робіт на Борщагівському шляхопроводі й пішохідному мосту над лінією швидкісного трамваю поблизу кінотеатру «Лейпциг».

  Уперше з 1965 року капітально ремонтують усі конструктивні елементи шляхопроводу, зношеність яких за 55 років щоденної експлуатації досягла критичного стану.

 На місці старих демонтованих балок у прогонових будовах були змонтовані нові конструкції. Наступний етап робіт – влаштування нової залізобетонної монолітної плити. Згодом її вкриють сучасною кількашаровою гідроізоляцією і облаштують асфальтобетонне покриття.

 Паралельно тривають роботи з будівництва пішохідного мосту над лінією швидкісного трамваю. Старий перехід, збудований у 1983 році, жодного разу не ремонтували і він перебував у аварійному стані. Зокрема, на надземному переході поблизу кінотеатру «Лейпциг» встановлено більшість склопакетів пішохідної галереї. Також на завершальному етапі влаштування покрівлі. На цьому об’єкті триває монтаж металоконструкцій ліфтових башт. Підлогу заллють спеціальним антиковзним покриттям MC-Floor Topspeed (Німеччина).

Аби підвищити комфорт, надземний перехід матиме закриті галереї. Це гарантуватиме захист пішоходів від опадів, вітру. Також конструкція унеможливить потрапляння сторонніх предметів на проїжджу частину і трамвайне полотно. Для вентиляції передбачені вікна. Буде змонтовано LED-освітлення.

 Учасники наради ознайомилися зі станом виконання робіт, обговорили на місці проблемні питання та впевнилися, що роботи на об’єктах ведуться за графіком.

«Такий сучасний, комфортний, побудований з урахуванням потреб маломобільних груп населення пішохідний перехід – перший у Святошинському районі. Він стане справжньою окрасою мікрорайону. А враховуючи його місцерозташування – поблизу парку «Інтернаціональний», який є центральним майданчиком для проведення масових районних заходів, безсумнівною є його функціональність та гостра запитуваність», - сказав Сергій Павловський.

Перейти до спискуВерсiя для друку