Головна  →  Новини  →  12 серпня 2020

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

12 серпня 2020 року у Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020 - 2021 років. Головував на засіданні перший заступник голови Святошинської РДА Василь Григоренко. Участь у засіданні взяли заступник голови Святошинської РДА Олексій Мошковський, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

На початку засідання розглянули стан виконання протокольних доручень і заслухали доповідь представника відділу з питань цивільного захисту про здійснення заходів із запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Далі про стан усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах після проведення гідравлічних випробувань та відновлення подачі гарячого водопостачання прозвітували керівники РТМ «Святошин і РТМ «Нивки» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Наразі після завершення гідравлічних випробувань у районі ведуться роботи з усунення пошкоджень зовнішніх мереж з відключенням споживачів від водопостачання.

Окремо зупинились на питанні отримання актів готовності до опалювального сезону по об’єктам інфраструктури.  На сьогоднішній день в районі отримано актів готовності на 66%, необхідно активізувати роботу районному управлінню освіти у якого найнижчий показник по отриманню актів готовності до опалювального сезону.

Також заслухали інформацію від районного управління освіти про обстеження дитячих майданчиків в освітніх закладах, серед яких 42 в аварійному стані. На території 13 освітніх закладів були виявлені дерева які потребують кронування. Начальнику управління було дано доручення в найкоротші терміни усунути виявлені недоліки, адже дані питання безпосередньо пов’язані з безпекою дітей.

Перший заступник голови В. Григоренко наголосив на необхідності системної роботи з жителями приватних забудов щодо укладання договорів на вивіз побутових відходів.

Також під час засідання штабу було розглянуто щодо проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів та закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою. З 150 визначених об’єктів наразі виконано роботи на 93 об’єктах.

Окремо зупинились на заготівлі посипкового матеріалу та підготовці спеціалізованої техніки до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років.

На завершення засідання зупинилися на контролі за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51).

Перейти до спискуВерсiя для друку