Головна  →  Новини  →  3 вересня 2020

Сергій Павловський знайомився з діяльністю дитячого ансамблю танцю "Вітамінчики" (фото)

Сергій Павловський знайомився з діяльністю дитячого ансамблю танцю "Вітамінчики" (фото)

З початком нового навчального року розпочинають свою діяльність і творчі колективи району, які в умовах карантину змушені були вести свою діяльність дистанційно. Одним із таких колективів є всім відомий дитячий ансамбль танцю "Вітамінчики", який діє на теренах району вже 30 років. З метою ближчого знайомства з діяльністю колективу до  художніх керівників Олега та Олени Мельників 4 вересня завітав голова Святошинської РДА Сергій Павловський.

Дитячий ансамбль танцю "Вітамінчики" створено у 1990 р. В 14 навчальних групах оволодівають мистецтвом танцю понад 300 юних талантів віком від 3 до 18 років. Під керівництвом засновників ансамблю, його художніх керівників Олега та Олени Мельників працює високопрофесійний викладацький колектив: 2 педагоги-хореографи, 2 педагоги-репетитори, 2 акомпаніатори, викладачі додаткових дисциплін.

У репертуарі ансамблю близько 40 танцювальних номерів різного жанру: український фольклор, танці народів світу, стилізовані сучасні хореографічні композиції. Не менш оригінальними є і сучасні постановки, які вирізняються чіткими композиціями, новими сценічними образами, театральністю та ефектами сучасного естрадного шоу.

При колективі функціонують школа естетичного розвитку малюків "Живчик", культурно-освітня студія "Ліхтарик", шоу-балет "Ягідки" та студія хореографічної майстерності для мам юних учасників ансамблю - "Мамки-шоу". Ансамбль, окрім своєї основної хореографічної бази, має 2 філії в Святошинському районі столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку