Головна  →  Новини  →  4 вересня 2020

В Святошинській РДА пройшло засідання Міжконфесійної духовної Ради Церков (фото)

В Святошинській РДА пройшло засідання Міжконфесійної духовної Ради Церков (фото)

4 вересня 2020 року пройшло засідання районної Міжконфесійної духовної Ради Церков і релігійних організацій при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації, яке проходило в приміщенні адміністрації (проспект Перемоги, 97). Участь в засіданні взяли голова Святошинської РДА Сергій Павловський, представники релігійних організацій району.

Спілкуючись з духовенством очільник району наголосив, що сьогоднішня зустріч носить формат знайомства, для налагодження порозуміння та плідної співпраці. «Для мене велика честь сьогодні спілкуватись з вами. Я докладу максимальних зусиль аби зробити якомога більше гарних, суспільно корисних справ і в цьому мені необхідна ваша підтримка, ваша порада. Маю на меті відвідати кожен храм, кожну церкву аби на місці обговорити, як проблематику так і пропозиції, що є в приходах», - сказав Сергій Павловський.

Під час зустрічі представники релігійних громад підняли ряд проблемних питань які потребують вирішення. Також було заслухано представників різних конфесій, які розповіли про впроваджені соціальні проєкти на теренах району та запропонували ряд проєктів просвітницько – культурної діяльності для дітей та дорослого населення району. Було розглянуто формат реалізації запропонованих проєктів та необхідність їх технічного забезпечення.

В свою чергу голова району наголосив на готовності сприяти реалізації цікавих, корисних проєктів, які будуть допомагати жителям району отримувати додаткові знання, брати участь у різноманітних заходах.

Всі пропозиції які надійшли від священнослужителів будуть в найближчий термін розглянуті відповідними структурними підрозділами та запропоновано шляхи їх реалізації.

Перейти до спискуВерсiя для друку