Головна  →  Новини  →  10 вересня 2020

Почесні грамоти Святошинської РДА отримали науковці та викладачі КиМУ (фото)

Почесні грамоти Святошинської РДА отримали науковці та викладачі КиМУ (фото)

10 вересня голова Святошинської РДА Сергій Павловський завітав з почесною місією до Київського міжнародного університету (вул. Львівська, 49) щоб відзначити Почесними грамотами науковців та викладачів закладу серед яких і президент КиМУ Хачатур Володимирович Хачатурян.

В своєму вітальному слові Сергій Павловський підкреслив високий професійний рівень викладацького складу, який готує конкурентноспроможних фахівців і креативних особистостей. «Ваша команда генерує та поширює нові ідеї та інновації. І одним із пріоритетних напрямків є інтеграція в міжнародний освітній і науковий простір, широкий розвиток міжнародних зв'язків і високої академічної мобільності. Маю надію, що плідна співпраця КиМУ з освітніми закладами району допоможе учням обрати свою майбутню сферу діяльності та мати змогу стати фахівцями нового покоління з широким спектром необхідних професійних знань і компетентностей».

Президент КиМУ Хачатур Хачатурян в свою чергу зазначив, що: - «вперше за 26 років діяльності вузу, до закладу завітав особисто очільник району з привітаннями і бажанням співпраці, і це говорить, що настала ера позитивних змін і можливостей».

Перейти до спискуВерсiя для друку