Головна  →  Новини  →  21 вересня 2020

Очільник Святошинської РДА Сергій Павловський продовжує особисто знайомитися з діяльністю ВНЗ району. Сьогодні він відвідав Київський університет права НАНУ (фото)

Очільник Святошинської РДА Сергій Павловський продовжує особисто знайомитися з діяльністю ВНЗ району. Сьогодні він відвідав Київський університет права НАНУ (фото)

На запрошення керівництва Київського університету права Національної академії наук України сьогодні очільник Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступником Олексієм Мошковським відвідали урочистості з нагоди початку нового навчального року у згаданому вищому навчальному закладі.

Сергій Павловський привітав першокурсників з початком чи не найцікавішого етапу молодості, побажав успіхів у навчанні й натхнення, а також не змарнувати студентські роки: плідно працювати в учбових аудиторіях та насичено проживати час дозвілля поза ними. «Ви сьогодні входите в чудовий, дивовижний період. Будете пізнавати доросле, самостійне для багатьох життя, отримувати багато корисної, цікавої, потрібної для вашого подальшого професійного зростання інформації від досвідчених, поважних педагогів, знаходити нових друзів і закохуватись. Та разом з тим, це час вашого професійного становлення, коли ви закладаєте фундамент усього свого подальшого життя. Тож, бажаю вам розсудливості, сили волі, цілеспрямованості у досягненні цілі та успіхів у навчанні», - сказав голова Святошинської РДА.

Користуючись нагодою, ректор університету Юрій Бошицький презентував керівництву району очолюваний заклад освіти: ознайомив гостей з його матеріально-технічною базою, професорсько-викладацьким складом, організацією навчального процесу.

Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський з цікавістю ознайомився з життям ще одного ВНЗ району та висловив сподівання на подальшу успішну співпрацю.

Перейти до спискуВерсiя для друку