Головна  →  Новини  →  30 вересня 2020

Виїзна нарада керівництва району з представниками міських і районних служб з благоустрою пройшла на ринку «Колібріс» (фото)

Виїзна нарада керівництва району з представниками  міських і районних служб з благоустрою пройшла на ринку «Колібріс» (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський провів виїзну нараду щодо благоустрою території на святошинському ринку «Колібріс» (вул. Гната Юри, 9). На ній були присутні заступник голови Олексій Мошковський, представники відповідних структурних підрозділів Святошинської РДА, Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації та КП «Київпарксервіс».

Після початку демонтажу незаконно встановлених споруд, у тому числі тих, які розташовані над комунікаційними мережами, що є безпосередньою компетенцією відповідного департаменту міської влади, виникли проблемні питання, розв’язанню яких і була присвячена сьогоднішня зустріч. Учасники наради ознайомились із ситуацією на місці, а саме: з ходом демонтажу тимчасових споруд, наявністю необхідних документів, технічними умовами на благоустрій відповідної території, зі станом облаштування паркувального майданчика - та обговорили шляхи виходу з неї та строки завершення благоустрою зазначеної території.

Після цього присутні відвідали розташований поряд парк «Інтернаціональний» з метою інспектування технічного стану встановлених там дитячих атракціонів. Сергій Павловський доручив відділу контролю за благоустроєм і КПУЗН Святошинського району як балансоутримувачу зазначеної території надати йому документи щодо технічного стану відповідних тимчасових споруд та законності їх встановлення.

Наступна нарада з метою контролю за виконаними роботами на об’єкті відбудеться 06 жовтня поточного року.

Перейти до спискуВерсiя для друку