Головна  →  Новини  →  14 жовтня 2020

Урочистості до Дня захисника України відбулися у Святошинському районі (фото)

Урочистості до Дня захисника України відбулися у Святошинському районі (фото)

Сьогодні у Святошинському районі біля пам’ятного знака на честь загиблих святошинців - воїнів АТО, ООС, що зведений у сквері на вул. Чорнобильській, 12, відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня захисника України.

На ньому були присутні члени громадських організацій учасників антитерористичної операції на сході України, керівництво району на чолі з головою Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергієм Павловським, військовий комісар Святошинського району Євген Яковчук, помічники народного депутата України Миколи Тищенка, педагоги й учні шкіл району, активні члени місцевої громади.

У почесній варті поряд із гранітною плитою вишикувались вояки батальйону почесної варти Президентського полку ЗСУ.

У ході урочистостей керівництво району поклало квіти до пам’ятного знака й ушанувало загиблих на сході України героїв хвилиною мовчання.

У цей день українці також з вдячністю згадують неймовірні зусилля всіх, хто боронить нашу землю від ворога: військових, добровольців, волонтерів тощо.

Довідково: День захисника України встановлений згідно з указом Президента України від 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Сьогодні Україна захищає свою незалежність та обороняє свою землю від ворожих зазіхань  на сході країни. Серед загиблих є герої нашого району. Трагічний список загиблих у зоні АТО/ООС святошинців складає на сьогоднішній день 49 осіб.

Перейти до спискуВерсiя для друку