Головна  →  Новини  →  25 жовтня 2020

На місцевих виборах у столиці станом на 13:00 найнижча явка у Солом’янському районі міста, найвища – в Оболонському

На місцевих виборах у столиці станом на 13:00 найнижча явка у Солом’янському районі міста, найвища – в Оболонському

За попередньою інформацією, станом на 13:00 явка на місцевих виборах по місту Києву складає приблизно 16%. Про це під час онлайн прес-брифінгу повідомив заступник голови Київської міської територіальної виборчої комісії Микола Нілов.

 

«За попередньою інформацією від районних територіальних виборчих комісій у місті Києві, які збирали явку на 13:00 сьогоднішнього дня, явка по місту Києву становить приблизно 16%. Порівняно з парламентськими виборами 2019 року, вона менша. Тоді явка була більше ніж 20%. Найменше виборців прийшло до Солом’янського району – 14%, найбільше, трохи більше ніж 17% виборців, до Оболонського району міста Києва», – повідомив Микола Нілов.

 

Нагадаємо, раніше голова Київської міської територіальної виборчої комісії Валентина Королькова під час онлайн-брифінгу закликала киян проголосувати на місцевих виборах.

 

У Києві відкрилися і працюють у штатному режимі всі виборчі дільниці.

 

Кияни уперше здійснюють волевиявлення в умовах карантину, тож нагадуємо, як проголосувати безпечно для здоров’я в умовах карантину:

 

на дільницю треба прийти у захисній масці або респіраторі;

на вході пройти температурний скринінг та опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань;

обробити руки антисептиком на вході та виході з виборчої дільниці;

дотримуватися соціальної дистанції;

рекомендовано мати при собі власну ручку.

Відповідно до рекомендацій уряду, варто утриматися від відвідування приміщень виборчих дільниць разом із неповнолітніми дітьми та мінімізувати час перебування у приміщенні дільниці.

 

Якщо у виборця виявлено підвищення температури понад 37,2 °С, симптоми респіраторних захворювань, то для таких громадян у приміщенні для облаштували відокремлені кабіни та виборчу скриньку. Виборці, що перебувають у самоізоляції, зможуть проголосувати вдома.

Перейти до спискуВерсiя для друку