Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2020

У Святошинській РДА підписано меморандум про партнерство та співпрацю між владними, громадянськими інститутами України та міжнародними організаціями, що підтримає медичну галузь району (фото)

У Святошинській РДА підписано меморандум про партнерство та співпрацю між владними, громадянськими інститутами України та міжнародними організаціями, що підтримає медичну галузь району (фото)

У приміщенні Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) підписано Меморандум щодо партнерства та співпраці між Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією, благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини», Київським міжнародним університетом (КиМУ), компанією з організації надання медичних послуг (MSO) “Sierra Sky LLC”, США, та “Echelon Distribution S. Corp.”, США.

Уперше вітчизняні й міжнародні громадські інститути вирішили об’єднати свої зусилля з метою розробки та здійснення соціально значущих медичних проектів в Україні, пропаганди і розвитку медичної галузі, підвищення ефективності медичної діяльності тощо.

За словами очільника Святошинської РДА Сергія Павловського, надання кваліфікованої медичної допомоги населенню є завданням не лише державних органів. Реалізація міжнародних проектів у галузі медицини, пов’язаних зі сприянням комунальним закладам та установам Святошинського району м. Києва у наданні медико-соціальної допомоги та правового захисту особам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей, позбавленим батьківського піклування та іншим верствам населення, а також надання благодійної допомоги громадянам, які потребують підтримки та захисту, сприятиме покращенню медичного обслуговування святошинців. Підписання названого документа відкриє шлях і дасть більше можливостей для надання технічної допомоги лікарням та іншим медичним закладам у районі, у тому числі для забезпечення обладнанням і індивідуальними засобами захисту, що зараз є вельми актуальним.

Перейти до спискуВерсiя для друку