Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2020

Сергій Павловський з робочим візитом відвідав київську дитячу художню школу № 5 (фото)

Сергій Павловський з робочим візитом відвідав київську дитячу художню школу № 5 (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський відвідав з робочим візитом київську дитячу художню школу № 5 ( вул. Василя Стуса, 25).

Очільнику району показали комп’ютерний клас, що днями буде відкрито в школі. Тут юні художники опановуватимуть нові, сучасні дисципліни – комп’ютерну графіку, у т. ч. 2D програми з векторної та растрової графіки, фото шоп, айдентику та дизайн.

«Вперше у Святошинському районі діти отримають можливість займатися цими новими напрямами творчості. У сучасному світі комп’ютер займає все більше місця в житті дітей. Тепер охочі матимуть змогу навчитися ставити обчислювальну техніку в служіння мистецтву. А знання й уміння, які вони отримають під час навчання, упевнений, згодяться їм у дорослому житті», - сказав Сергій Павловський.

Також керівник райдержадміністрації ознайомився з новою художньою експозицією виставкового залу закладу, що складається з робіт учнів.

До відома: Київська дитяча художня школа була відкрита 01 вересня 1978 року та довгих 39 років поневірялась по найманим приміщенням. Цього ж дня 2017 року вона отримала власне нове, сучасне, капітально відремонтоване приміщення на вулиці Василя Стуса, 25 площею 1200 кв. м.. Розрахований заклад на 360 дітей.

Перейти до спискуВерсiя для друку