Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2020

Марина Хонда взяла участь у покладанні квітів до Меморіалу Вічної Слави з нагоди Дня вигнання нацистів із України

Марина Хонда взяла участь у покладанні квітів до Меморіалу Вічної Слави з нагоди Дня вигнання нацистів із України

Із нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів із України заступниця голови КМДА Марина Хонда взяла участь в урочистому покладанні квітів до могили Меморіалу Вічної Слави.

«Цей день навічно закарбувався в пам’яті українського народу. Напевно, немає такої родини, якої б не торкнулася Друга світова війна. Але завдяки незламній волі людей, їхній силі духу вдалося перемогти нацистську навалу. Зараз Україна також захищає свою незалежність, і я впевнена, що героїзм наших предків є прикладом для бійців, які боронять нашу землю на сході держави», – зазначила Марина Хонда.

Нагадаємо, День вигнання нацистів із України від фашистських загарбників – це свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України, у день повного витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України – Закарпаття в результаті Східно-Карпатської наступальної операції.

Джерело: КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку