Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2020

Екологічна акція Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві пройшла у Святошині (фото)

Екологічна акція Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві пройшла у Святошині (фото)

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві  провело екологічну акцію «Єднаємо покоління заради майбутнього». На розі проспектів Академіка Палладіна та Перемоги представники Головного управління ПФУ в місті Києві за сприяння працівників КПУЗН Святошинського району висадили алею з саджанців райських яблунь.

На заході були присутні голова Святошинської РДА Серій Павловський і начальник Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Лариса Дзядевич.

«Цілком символічно, що для такої чудової акції була вибрана саме яблуня. Адже для українського народу це дерево є символом кохання і радості, безсмертя та вічної молодості. Отже пенсійний фонд закладає цю алею з упевненістю в процвітанні нашої країни, у молодості та силі її працюючого населення, що зможе забезпечити гідну старість українським пенсіонерам», - сказав Сергій Павловський.

Очільник району радо підтримав ініціативу Головного управління Пенсійного фонду України щодо продовження такої життєствердної акції та створення на цьому місці скверу з однойменною назвою: «Це чудова ідея! Тож, вважатимемо, що сьогодні ми заклали новий сквер, що розростатиметься та поповнюватиметься деревами – символами й оберегами України!»

Перейти до спискуВерсiя для друку