Головна  →  Новини  →  29 жовтня 2020

Узгоджувальну нараду з представниками міських служб та зацікавлених підприємств провів Сергій Павловський біля кінотеатру «Лейпциг» (фото)

Узгоджувальну нараду з представниками міських служб та зацікавлених підприємств провів Сергій Павловський біля кінотеатру «Лейпциг» (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський провів на території поблизу кінотеатру «Лейпциг» виїзну узгоджувальну нараду за участю заступника голови Олексія Мошковського, представників Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту земельних ресурсів, Департаменту міського благоустрою, Департаменту культури, КП «Київпастранс» та ПП «Колібріс».

На нараді обговорювалися питання благоустрою та розвитку території біля кінотеатру та ринку «Колібріс». Учасники наради на місці оглянули результати демонтажу незаконно встановлених споруд, визначилися з видами та обсягами необхідних робіт, а також розподілом їх за компетенцією. Представники ПП «Колібріс» надали відділу контролю за благоустроєм технічну документацію на тимчасові споруди для перевірки. Також було досягнуто домовленості з КП «Київпастранс» щодо ліквідації залишків колишнього кафе «Берізка», а також відповідними департаментами КМДА щодо розроблення та узгодження єдиної схеми розташування споруд на території біля кінотеатру «Лейпциг», у тому числі приналежній ринку «Колібріс».

Перейти до спискуВерсiя для друку