Головна  →  Новини  →  29 жовтня 2020

З початку року 11,4 тисячі киян знайшли роботу за сприяння столичної служби зайнятості

З початку року 11,4 тисячі киян знайшли роботу за сприяння столичної служби зайнятості

Із запровадженням в Україні карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу столична служба зайнятості не перестала надавати послуги, а перейшла на особливий режим роботи. З 12 березня районні філії Київського міського центру зайнятості надавали більшість послуг онлайн, а після послаблення карантинних обмежень - відповідно до епідеміологічної ситуації відновили особистий прийом громадян.

«Спеціалісти Київського міського центру зайнятості, вирішуючи завдання з працевлаштування безробітних та укомплектування вакансій на замовлення роботодавців, використовують різноманітні інструменти онлайн-комунікації: вебінари, вебконференції, форуми, ярмарки вакансій. Пріоритетного значення надаємо налагодженню більш тісних контактів з нашими основними партнерами – роботодавцями, більш уважному вивченню їх запитів і побажань – зрештою, від цієї співпраці залежить ситуація на ринку праці столиці», - підкреслив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Станом на 27 жовтня 2020 року на обліку в Київському міському центрі зайнятості перебувають 24 тис. безробітних. 21,1 тис. з них отримують допомогу по безробіттю. З початку року забезпечено роботою 11,4 тис. громадян. Найбільше громадян працевлаштувалося в торгівлі (27%), на підприємствах переробної промисловості (10%) та у сфері фінансової діяльності (9%). В базі даних столичної служби зайнятості налічується 10,3 тис. вакансій.

Тим часом, роботодавці столиці найбільш зацікавлені у представниках робітничих професії: водіях, слюсарях-ремонтниках, електромонтерах. Завжди у попиті фахівці ІТ-технологій, інженери, бухгалтери, лікарі. Бракує також вихователів та помічників вихователів, продавців продовольчих товарів, в «дефіциті» - і некваліфіковані працівники: робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, прибиральники службових приміщень, вантажники.

«Ринок поважає людей ініціативних, підприємливих, які не сидять склавши руки, не чекають, доки до них постукають у двері, самі пробують, пропонують. Як відомо, робота є для того, хто її шукає. Звертайтеся – служба зайнятості допоможе», - наголосив Віктор Білич.

 

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців
Перейти до спискуВерсiя для друку