Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2020

Комфортні торговельні та рекреаційні зони з’являться на місці торгового «шанхаю» на вул. Підлісній та в районі станції метро «Житомирська» (фото)

Комфортні торговельні та рекреаційні зони з’являться на місці торгового «шанхаю» на вул. Підлісній та в районі станції метро «Житомирська» (фото)

Доводимо до відома громади, що в рамках проекту реорганізації благоустрою Святошинського району розпочалася реконструкція торгових майданчиків на вул. Підлісній та навпроти виходів зі станції метрополітену «Житомирська».

У рамках проекту демонтують незаконні тимчасові споруди, а торговельні точки, які на законних підставах проводили свою підприємницьку діяльність на зазначених майданчиках, отримають можливість продовжити її в нових архітектурних формах, єдиний архетип яких узгоджено міською владою. Це питання попередньо було узгоджене з представниками малого бізнесу, і вони підтримали запропоновані умови.

Разом з цим, спільними зусиллями бізнесу і влади буде здійснено благоустрій зазначених територій: на місці стихійних забудов, торговельних яток і розкладок, що перешкоджають зручному переміщенню людей і вільному проходу до станції метро, з’являться цивілізовані зони торгівлі та затишні зони відпочинку.

Тож, заходи з демонтажу старих архітектурних форм і ліквідації стихійної торгівлі на вул. Підлісній та поблизу станції метро «Житомирська» підуть на користь усій святошинській громаді.

Перейти до спискуВерсiя для друку