Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2020

Сергій Павловський привітав працівників соціальної сфери з професійним святом (фото)

Сергій Павловський привітав працівників соціальної сфери з професійним святом (фото)

Напередодні Дня працівника соціальної сфери України голова Святошинської РДА Сергій Павловський навідався до Центру соціальних служб Святошинського району (вул. Гната Юри, 14-) щоб відзначити працівників соціальної сфери з професійним святом.

Очільник району привітав співробітників соціальних служб з нагоди свята нагородив найбільш професійних фахівців подяками голови Святошинської РДА та почесними грамотами райдержадміністрації.

«Ви маєте дуже гуманістичну місію – допомагати нужденним. Для цього замало лише професійних знань, потрібні ще надзвичайні моральні якості: любов до людей, глибока емпатія, спроможність до самопожертви й безмежне терпіння. Люди, що залишаються в цій професій надовго, викликають щире захоплення. Бажаю вам поза роботою відчувати ті ж емоції і ставлення, що ви віддаєте своїм підопічним. Щастя, здоров’я, сили та наснаги продовжувати свою благородну справу», - сказав Сергій Павловський.

До відома: У Святошинському районі у соціальній сфері працює 545 співробітників, у тому числі:

- у Територіальному центрі соціального обслуговування Святошинського району – 260 працівників, у тому числі у  Відділенні соціально–медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки – 65 працівників;

- у Центрі зайнятості Святошинського району – 40 працівників;

- в Управлінні соціального захисту населення – 114 працівників;

- у Святошинському відділі Головного управління Пенсійного фонду України – 65 працівників;

- у службі у справах дітей та сім'ї Святошинської РДА – 26 працівників;

- у Святошинському районному у м. Києві центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – 40 працівників.

Перейти до спискуВерсiя для друку