Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2020

Сергій Павловський відвідав відремонтований, сучасний харчоблок спеціалізованої школи № 196 (фото)

Сергій Павловський відвідав відремонтований, сучасний харчоблок спеціалізованої школи № 196 (фото)

Після ремонту та модернізації зустрів перших учнів харчоблок ЗЗСО № 196. На його відкриття завітали голова Святошинської РДА Сергій Павловський і його заступник Олексій Мошковський.

В приміщенні їдальні та безпосередньо харчоблоку школи було завершено будівельно-монтажні роботи: повністю оновлено облицювання стелі та стін сучасними екологічними матеріалами, замінено електропроводку тощо. У харчоблоці з’явилося нове обладнання, таке необхідне школі: холодильники, котел, плити, картоплечистка, парконвектомат, посудомийна машина, посуд тощо. У приміщенні їдальні встановлено зручну лінію роздачі.

У приміщенні їдальні гостей чекала несподіванка - вітання учнів школи, що було записане та продемонстроване на панелі, розміщеній на стіні.

Сергій Павловський оглянув харчоблок 196 школи, оцінив проведений ремонт і модернізацію, поспілкувався з кухарями, поцікавився якістю їжі й асортиментом блюд. «Якісне, повноцінне та безпечне харчування дітей у школі не менш важливе, ніж освітній процес. Наші діти проводять поза домом понад половину доби, і більшу частину цього часу саме тут. І від їх режиму харчування, якості продуктів, дотримання технології приготування їжі, її смакових властивостей залежить, як будуть харчуватися учні школи. Не менш важливі й умови приготування та прийому шкільних обідів. Упевнений, у таку нову столову захоче приходити ще більше дітей. А дорослі забезпечать наявність у ній смаколиків на будь-чий смак», - сказав очільник району.

Директорка школи Олена Мендель подякувала керівництву СРДА за сприяння в реалізації такого необхідного проєкту з капітального ремонту їдальні та оснащення її новітнім обладнанням і устаткування. Керівник освітнього закладу окремо відзначила ТОВ ДСС «Солюшионс», його директора Віталія Панащенка за якісну роботу, високий професіоналізм та створення комфортних умов для робітників харчоблоку та дітей. Сергію Павловському й Віталію Пащенку було урочисто вручено подяки освітнього закладу.

Від працівників їдальні, педагогів та учнів школи керівництво району отримало у подарунок випечений на новому обладнанні коровай.

Перейти до спискуВерсiя для друку