Головна  →  Новини  →  3 листопада 2020

Завершено реалізацію 2 проєктів міського конкурсу місцевого самоврядування у Святошинському районі (фото)

Завершено реалізацію 2 проєктів міського конкурсу місцевого самоврядування у Святошинському районі (фото)

Органи самоорганізації населення «Будинковий комітет «Вулиця Зодчих, 60/1» і «Квартальний комітет «Прип’ятчани» успішно реалізували свої проєкти, що стали переможцями міського конкурсу проєктів і програм місцевого самоврядування. І сьогодні, 3 листопада, очільник району Сергій Павловський завітав до ОСНів щоб поспілкуватись з керівниками та визначитись з пріоритетними планами на найближчий час.

На вулиці Зодчих, 60/1, на місці, де з часів будівництва будинку залишалися лише жалюгідні та небезпечні елементи дитячого майданчика, виріс чудовий, яскравий ігровий комплекс. Його вже окупувала малеча з усіх прилеглих житлових будинків. Тож перемога названого будинкового комітету у міському конкурсі стала подарунком і радістю не лише для членів ОСН, а й для дітей та їх батьків, що проживають поруч.

На території ОСН «Квартальний комітет «Прип’ятчани» це вже другий дитячий майданчик, зведений за програмою місцевого самоврядування. Кількість малечі, що тут проживає, постійно збільшується, тож і цей новий майданчик пустувати не буде. Ігровий комплекс, тільки-но пішла будівельна бригади, враз заповнився гомінкими дітлахами.

Керівники ОСН і надалі планують брати участь в міській програмі іпродовжувати благоустрій належної ОСН території.

Перейти до спискуВерсiя для друку