Головна  →  Новини  →  9 листопада 2020

Сергій Павловський привітав працівників культури з професійним святом (фото)

Сергій Павловський привітав працівників культури з професійним святом (фото)

Сергій Павловський привітав працівників культури з професійним святом у приміщенні київської дитячої художньої школи № 5 (вул. Василя Стуса, 25).

Районні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва цього року у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією відбувалися в особливому, нетрадиційному форматі – камерного мистецького вернісажу.

Участь у заході взяли представники закладів культури району, а також голова Святошинської РДА Сергій Павловський, заступники голови Олексій Мошковський і Наталя Пазенко.

Родзинкою художньої школи № 5 віднедавна став новий комп’ютерний клас, про який вже розповідалося 26 жовтня п. р. на нашому сайті. Тут діти опановуватимуть нові дисципліни, отримуватимуть сучасні, корисні, затребувані знання. З нагоди відкриття комп’ютерного класу Сергій Павловський подарував учням закладу інтерактивний екран, що допоможе їм у навчанні.

Після цього гостям запропонували в камерній, затишній атмосфері під звуки чудової музики ознайомитися з експозицією художньої виставки творчих робіт учнів та викладачів школи, присвяченої Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На початку офіційної частини очільник району з теплими, щирими словами поздоровлень звернувся до присутніх, а також у їх особі привітав усю творчу громаду Святошина, подякував їм за натхненну творчість і збереження культурного спадку України. Після цього Сергій Павловський вручив працівникам закладів культури й представникам аматорського народного мистецтва подяки голови Святошинської РДА. Також були вручені подяки від відділу культури та охорони культурної спадщини.

До відома: у галузі культури в районі працює 550 осіб, відвідує відповідні заклади 2085 дітей.

Перейти до спискуВерсiя для друку