Головна  →  Новини  →  20 листопада 2020

Напередодні Дня Гідності та Свободи у Святошині вшанували пам'ять Героя України Дмитра Максимова (фото)

Напередодні Дня Гідності та Свободи у Святошині вшанували пам'ять Героя України Дмитра Максимова (фото)

Напередодні Дня Гідності і Свободи у закладі загальної середньої освіти № 223 (вул. Жолудєва, 6-Г) відбулося вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності та воїнів АТО/ООС, а також пам'яті Героя України Дмитра Максимова - колишнього учня названої школи, що загинув  на Майдані Незалежності.

Урочистості проходили на подвір'ї школи перед меморіальною дошкою, встановленою на честь Дмитра Максимова, з суворим дотриманням обмежень, пов'язаних зі складною епідемічною ситуацією в країні. Участь у заході взяли учні та вчителі школи, жителі мікрорайону, а також керівництво Святошинської РДА на чолі з Сергієм Павловським, народний депутат України Микола Тищенко, депутат Київради Вікторія Муха, воїни і учасники антитерористичної операції та операції об'єднаних сил, педагоги та учнівська молодь.

На подвір'ї освітнього закладу вишикувалась Вахта Пам'яті, перед входом майорить приспущений прапор України, учні школи, керівництво Святошинської РДА та інші офіційні гості покладають квіти до меморіальної дошки Героя України, кавалера ордена "Золота Зірка", Героя Небесної Сотні, спортсмена-дефлімпійця, кавалера ордена "За заслуги" ІІІ ступеня, майстра спорту України, колишнього учня ЗЗСО № 223 Дмитра Максимова. Учні школи підготували до Дня Гідності і Свободи літературну композицію, присвячену подвигу учасників відстоювання європейського майбутнього України, прав людини на свободу та гідне життя, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердженню в державі демократичних цінностей. 

На завершення присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих за свободу, незалежність, європейський розвиток і територіальну цілісність України.

Перейти до спискуВерсiя для друку