Головна  →  Новини  →  23 листопада 2020

Святошинські спортсмени – серед переможців чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства

Святошинські спортсмени – серед переможців чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства

У польському Джонкові з 18 по 22 листопада відбувся чемпіонат Європи з сучасного пятиборства серед молоді до 24 років, у якому взяло участь 12 команд.

Федерацію сучасного п'ятиборства України на європейській першості представляли:

чоловіки:

Владислав Чекан, м. Київ.(ДЮСШ № 25);
Гордій Березняков, м. Дніпро;
Олександр Шелест, м. Дніпро;
Кирим Шехмаметьєв, Донецька область;

жінки:

Ірина Кубрак, м. Київ (ДЮСШ № 25);
Ірина Бойченюк, Київська область;
Анастасія Чижова, Київська область;
Катерина Борчукова, м. Житомир.

Чекан Влад  та Кубрак Ірина  вже на перших після тривалої перерви міжнародних змаганнях продемонстрували блискучий результат у складі збірної України з сучасного п’ятиборства , здобувши весь комплект нагород - золото, срібло та бронзу.

Кубрак Ірина у складі збірної команди України здобула 1 місце в мікст естафеті та стала чемпіонкою Європи з сучасного п'ятиборства,  6 місце в індивідуальному заліку та 3 місце в командному заліку та виконала спортивний розряд майстер спорту міжнародного класу.

Адміністрація дитячо-юнацької спортивної школи № 25 міста Києва щиро вітає своїх вихованців Кубрак Ірину, Чекана  Владислава та їх тренерів Хруленко Олексія Володимировича, Шевцову Ольгу Вячеславівну, Гуца Анатолія Вікторовича, Зубарєву Тетяну Юріївну та Мерщія Юрія Валентиновича  з неймовірним результатом на чемпіонаті Європи .

Перемога! Така солодка після довгої, наполегливої роботи й очікувань. Від усього серця вітаємо із заслуженою і в чесному змаганні видобутою перемогою наших вихованців та весь тренерський колектив ДЮСШ № 25 міста Києва! Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це здійснити в кращому виді!

 Джерело: ДЮСШ № 25.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку