Головна  →  Новини  →  25 листопада 2020

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

25 листопада 2020 року у Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020 - 2021 років. Засідання проходило із застосуванням засобу комунікації skype, головував на засіданні перший заступник голови Святошинської РДА Василь Григоренко, участь у засіданні взяли керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Традиційно розпочали засідання з розгляду питання щодо стану виконання протокольних доручень та ознайомлення з поточною ситуацією із захворюванням на коронавірусну інфекцію в районі.

Після цього головуючий на засіданні Василь Григоренко зауважив, що питання благоустрою території поблизу об’єктів соціальної інфраструктури та дитячих закладів залишається пріоритетним. На сьогодні попри всі зусилля залишається незавершеним благоустрій територій поблизу ЗДО на вул. Корольова, 8-А, вул. Вітрука, 17/4 і вул. Ушакова, 12-А.

Потім керівники РТМ «Святошин» і «Нивки» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» повідомили про хід ремонтних робіт на підпорядкованих територіях. За їх інформацією, станом на 25.11.2020 в районі 43 житлові будинки залишилися без ГВП, з них у зоні відповідальності РТМ «Святошин» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» - 22, у зоні відповідальності РТМ «Нивки» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» - 21 будинок. Комунальні служби проводять комплекс заходів для відновлення подачі ГВП.

Співробітники відділу контролю за благоустроєм протягом минулого тижня виписали 3 протоколи про адміністративне порушення та 21 відповідний припис комерційним організаціям щодо недотримання санітарного стану прилеглої території.

Далі заслухали балансоутримувачів територій району щодо прибирання належних територій, стану проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів та закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою.

На завершення зупинилися на виконанні звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51). 

Перейти до спискуВерсiя для друку