Головна  →  Новини  →  26 листопада 2020

Спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 96 ім. О. К. Антонова відзначає 95 років заснування та 60 років перебування у рідних уже стінах на Огарьова, 2

Спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 96 ім. О. К. Антонова відзначає 95 років заснування та 60 років перебування у рідних уже стінах на Огарьова, 2

Сьогодні у ЗЗСО № 96 відзначають 2 ювілейні дати - 95 років з дати заснування школи та 60 років з моменту розміщення спеціалізованої школи № 96 ім. О. К. Антонова за адресою: вул. Огарьова, 2.

Гостей свята радо зустрічають у фоє закладу освіти лідери учнівського самоврядування. Вони – справжні господарі рідної школи, як і вчив геніальний авіаконструктор О. Антонов, чиє ім’я гордо носить заклад і за чиєї ініціативи збудовано теперішнє приміщення школи. Серед почесних гостей і голова Святошинської РДА Сергій Павловський, заступник голови Олексій Мошковський, начальник районного управління освіти Олексій Сукенніков.

Антонівська школа, як називають її місцеві, уже 60 років розташована в мальовничому масиві Авіамістечко, що у Святошинському районі. А до того за довгу, майже столітню, свою історію змінила не одне місце розташування, мінявся й статус освітнього закладу.

Про складну та цікаву історію своєї школи учнівсько-педагогічний колектив закладу створив фільм, до перегляду якого  запросили учасників урочистостей. Особливу роль в історії школи відіграв знаний авіаконструктор Олег Костянтинович Антонов. Після переїзду до Києва усією родиною Олег Костянтинович оселився у житловому масиві поблизу авіаційного підприємства, його діти пішли у місцеву школу. Як турботливий і небайдужий батько він не цурався й проблем школи, а вона довгі роки не мала постійного прихистку. Тоді Олег Костянтинович посприяв будівництву нового приміщення школи за адресою: Огарьова, 2, потім організував у її стінах виробничі майстерні, а згодом і радо запрошував випускників школи на роботу до рідного підприємства. Упродовж багатьох років О. Антонов опікувався закладом, багато зробив і в розбудові інфраструктури мікрорайону Авіамістечко. Тому цілком логічним було присвоєння спеціалізованій  школі № 96 почесного ім’я видатного конструктора повітряних суден О. Антонова.

Після перегляду такої щирої, проникливої стрічки про школу педагогічно-учнівський колектив привітали директорка закладу Л. Жук, голова Святошинської РДА Сергій Павловський і начальник Управління освіти Святошинської РДА Олексій Сукенніков. Сергій Павловський з нагоди такої урочистої події подарував освітньому закладу інтерактивну панель.

Перейти до спискуВерсiя для друку