Головна  →  Новини  →  27 листопада 2020

Святошинська РДА укріплює шефські стосунки з військовою частиною Збройних Сил України (фото)

Святошинська РДА укріплює шефські стосунки з військовою частиною Збройних Сил України (фото)

Для розвитку шефських стосунків з військовою частиною А1937 (м. Київ) на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» керівництво Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським разом із головою Міжнародного благодійного фонду «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ» Олегом Овечком відвідали зазначену військову частину.

Метою візиту було налагодження співпраці в рамках шефської допомоги Святошинської РДА військовій частині ЗСУ, а також визначення потреб військовиків та форм подальшої взаємодії.

Після проведення змістовної розмови з командуванням військової частини, обговорення плану подальших дій і формату співпраці військовій частині А1937 було передано дезінфекційні засоби та засоби особистого захисту, надані Міжнародним благодійним фондом «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ».

До відома: названим Указом Президента України визначено здійснення шефства місцевих державних адміністрації над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, зокрема надання допомоги у забезпеченні частин продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов’язку.

Перейти до спискуВерсiя для друку