Головна  →  Новини  →  4 грудня 2020

У районі парку «Совки» відкрився новий супермаркет «NOVUS» (фото)

У районі парку «Совки» відкрився новий супермаркет «NOVUS» (фото)

У районі парку «Совки», на вул. Академіка Біляшівського, 10, відкрився новий супермаркет торгової мережі «NOVUS». На його відкриття завітав Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступником Олексієм Мошковським. Гості оглянули новий сучасний торговельний центр, торгова площа якого становить 456 кв. м.

«У цьому спальному районі такий супермаркет був дуже потрібний, і впевнений, що він користуватиметься великою популярністю у місцевих мешканців, - сказав Серій Павловський. – Не треба забувати й про суто економічний аспект: новий супермаркет – це нові робочі місця, такі необхідні в сучасний, «пандемічний», період, і суттєві відрахування в місцевий бюджет від підприємницької діяльності. Та не менш радує те, що закинута, захаращена в минулому територія зазнала видимих змін: замість непривабливих, незаконно встановлених, тимчасових споруд на цьому місці виріс сучасний, модерний торговельний осередок».

Сподіваємося, що мешканці мікрорайону залишаться задоволеними асортиментом та якістю обслуговування в новому супермаркеті.

Перейти до спискуВерсiя для друку