Головна  →  Новини  →  14 січня 2021

Сергій Павловський проінспектував роботу пунктів обігріву, відкритих на території району (фото)

Сергій Павловський проінспектував роботу пунктів обігріву, відкритих на території району (фото)

Напередодні обіцяного синоптиками різкого зниження температури очільник Святошинського району Сергій Павловський проінспектував організацію роботи відкритих пунктів обігріву.

Нагадаємо, що за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.01.2021 у районі організовано низку заходів щодо реагування на погіршення погодних умов. Серед них – забезпечення роботи пунктів обігріву для попередження випадків переохолодження та обмороження громадян. Зазначені пункти відкрито за такими адресами:

- вул. Жмеринська, буд. 22-А (Територіальний центр соціальної допомоги, відповідальна особа - Юрій Хоменко, тел. 299-96-76, пункт працює щоденно цілодобово);

- вул. Чорнобильська, буд. 9 (відділення соціальної допомоги вдома №2 Територіального центру соціальної допомоги, відповідальна особа - Оксана Ковтуненко,тел. 299-90-85, режим роботи: понеділок – неділя з 7:00 до 17:00);

- бульвар Кольцова 12 (приміщення адміністрації ТОВ ТД «Дніпро», режим роботи: понеділок – неділя з 7:00 до 17:00).

Сергій Павловський об’їхав названі пункти обігріву. Пересвідчився, що за місцями їх розташування встановлено тимчасові вивіски «Пункт обігріву», щоб нужденні могли легко їх знайти. Пункти забезпечені гарячим чаєм, печивом, цукерками тощо для підтримки життєвих сил осіб, що потерпають від холоду. Крім того, пункти обігріву забезпечені аптечками для надання першої медичної допомоги, безконтактними приладами для вимірювання температури тіла, антибактеріальними засобами для обробки шкіри рук, серветками.

Тож, під час різкого значного похолодання запрошуємо святошинців, що потерпають від холоду, до названих пунктів обігріву.

Перейти до спискуВерсiя для друку