Головна  →  Новини  →  16 січня 2021

Сергій Павловський відзначив роботу комунальників керуючої компанії (фото)

Сергій Павловський відзначив роботу комунальників керуючої компанії (фото)

Очільник Святошинського району Сергій Павловський навідався сьогодні до КП "Керуюча компанія з утримання житлового фонду Святошинського району м. Києва", де зустрівся з керівниками ЖЕДів та двірниками.

Голова Святошинської РДА поспілкувався з керівниками житлово-експлуатаційних дільниць, поцікавився існуючими проблемами, матеріально-технічним і кадровим забезпеченням на сьогоднішній день.

Також Сергій Павловський в особі присутніх на зустрічі подякував усім працівникам керуючої компанії за їх нелегку щоденну працю: "Наша зустріч відбувається в особливо напружений для вас час - столицю накрив значний снігопад. Ви - перші, хто протистоїть його наслідкам. Від вашої нелегкої праці залежить нормальне, штатне функціонування усієї інфраструктури району, безпека його мешканців. І, треба сказати, ви зі своїми функціями вправляєтесь добре. Я дякую кожному працівникові компанії за його працю, а кращих хочу відзначити". Після цього Сергій Павловський нагородив кращих за результатами роботи працівників керуючої компанії почесними грамотами Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Зустріч проходила з дотриманням усіх встановлених карантинних обмежень.

Перейти до спискуВерсiя для друку