Головна  →  Новини  →  16 січня 2021

Керівництво Святошинського району та міського Департаменту муніципальної безпеки проінспектувало роботу пункту обігріву на ринку «Дніпро» (фото)

Керівництво Святошинського району та міського Департаменту муніципальної безпеки проінспектувало роботу пункту обігріву на ринку «Дніпро» (фото)

Сьогодні голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом з директором Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романом Ткачуком проінспектували роботу пункту обігріву на території ТОВ ТД «Дніпро» (бульв. Кольцова, 12). Нагадаємо, що названий пункт обігріву було відкрито за ініціативою адміністрації ринку, працює він щодня з 08:00 до 17:00.

Керівництво міського департаменту та районної держадміністрації в рамках постійного моніторингу роботи пунктів обігріву, запровадженого міською владою, відвідало приміщення зазначеного пункту, перевірило його роботу, забезпеченість засобами індивідуального захисту, гарячими напоями тощо. Усі пункти обігріву, відкриті на період ускладнення погодних умов, повинні чітко дотримуватися графіка роботи, відвідувачі повинні проходити обов’язковий термоскринінг, за потреби вони отримуватимуть медичну допомогу (пункти обігріву мають бути забезпечені аптечками, а для надання медичної допомоги повинні бути викликані медичні бригади).

Члени моніторингових груп перевірятимуть і завантаженість пунктів обігріву й у разі потреби, для уникнення скупчення великої кількості людей, буде прийматись рішення щодо відкриття додаткових пунктів обігріву у столиці.

До відома: з 14 січня у Києві почали працювати 33 пункти обігріву, 10 з яких - у цілодобовому режимі роботи. В усіх пунктах обігріву чергують працівники КП «Муніципальна охорона», які слідкують за порядком. До пункту обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги в ці морозні дні, щоб перепочити зігрітися, випити гарячого чаю для підтримання сил.

Перейти до спискуВерсiя для друку