Головна  →  Новини  →  19 січня 2021

Керівництво Святошинського району відвідало підлітковий клуб «Оберіг» ЦСПК «Щасливе дитинство» (фото)

Керівництво Святошинського району відвідало підлітковий клуб «Оберіг» ЦСПК «Щасливе дитинство» (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом зі своєю заступницею Наталею Пазенко відвідали підлітковий клуб «Оберіг», що на вул. Прилужній, 6. Названий клуб входить до централізованої системи підліткових клубів «Щасливе дитинство», яка об’єднує 12 закладів.

Керівництво району ознайомилося з роботою клубу, оглянуло приміщення, де займаються діти мікрорайону Біличі. Разом з цим, на місці розглядалося питання щодо цільового використання приміщень першого поверху зазначеної будівлі. За результатами сьогоднішнього візиту є пропозиції розмістити у вивільнених приміщеннях бібліотеку ім. М. Дубова та відділення соціальної допомоги на дому № 2 Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва, які наразі розміщуються в аварійних приміщеннях.

До відома: підлітковий заклад розраховано на 350 вихованців. Три роки тому приміщення за адресою: вул. Прилужна, 6 було капітально відремонтовано. Після реконструкції для потреб дітей та підлітків відкрито 2 нових зали для занять спортом, клас для занять з естетичного виховання, функціонують 2 нові роздягальні з вбиральнями та душовими. У клубі працюють 8 секцій: 2 секції спорту, серед яких секція з боксу, яку очолює тренер Тимур Ахундов, володар титулів чемпіона світу та Європи, учасник Олімпійських ігор, і 6 гуртків естетичного виховання.

Перейти до спискуВерсiя для друку