Головна  →  Новини  →  21 січня 2021

Департамент міського благоустрою попереджає про відповідальність за несвоєчасне очищення дахів від бурульок

Департамент міського благоустрою попереджає про відповідальність за несвоєчасне очищення дахів від бурульок

Із різким потеплінням з’явилась небезпека падіння крижаних наростів. Інспектори благоустрою вже моніторять вулиці щодо стану очищення дахів та козирків від бурульок. Про це повідомив в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Тротуари мають бути безпечними для пішоходів, тому ми жорстко контролюємо очищення дахів від бурульок. Небезпечні місця мають бути огороджені попереджувальною стрічкою. Це пряма відповідальність балансоутримувачів, які повинні миттєво реагувати, аби не допустити травмування киян. За недотримання правил благоустрою наші інспектори будуть вносити приписи та складати протоколи за адміністративне правопорушення», – нагадав Тимур Ткаченко.

Відповідно до Правил благоустрою м. Києва, очищення дахів та козирків від бурульок проводиться з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо. Небезпечні місця необхідно огороджувати, виставляти вартових.

Нагадаємо, що минулого тижня під час сильних опадів інспектори благоустрою внесли 1062 приписи за несвоєчасне прибирання балансових територій від снігу. Та склали 127 протоколів на керівників тих підприємств, що не виконали вимоги приписів.

Джерело: КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку