Головна  →  Новини  →  2 лютого 2021

У Святошинському районі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти (фото)

У Святошинському районі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти (фото)

02 лютого 2021 року в приміщенні Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва (просп. Перемоги, 136) відбулася зустріч «Державно-громадське партнерство у сфері позашкільної освіти».

У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України на чолі з міністром, доктором економічних наук, професором Сергієм Шкарлетом, Міжнародної асоціації позашкільної освіти на чолі з президенткою, завідувачкою кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, докторкою педагогічних наук, професоркою Оленою Биковською та голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом з начальником районного управління освіти Олексієм Сукенніковим.

У ході зустрічі виступили:

- проф. Шкарлет С. М., міністр освіти та науки України;

- проф. Биковська О. В., президентка Міжнародної асоціації позашкільної освіти;

- Павловський С. А., голова Святошинської РДА;

- Савенко Н. І., виконавча директорка Міжнародної асоціації позашкільної освіти, директорка Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва.

Після цього очільниця Міжнародної асоціації позашкільної освіти Олена Биковська за підтримку розвитку позашкільної освіти вручила міністрові освіти і науки України Сергію Шкарлету Почесну відзнаку асоціації «Партнерство 2020», а Центр позашкільної роботи презентував гостям пам’ятні подарунки.

Сергій Шкарлет з цікавістю ознайомився з роботою центру, з його досягненнями та новаціями, поспілкувався з педагогами та вихованцями закладу. Господарі запропонували до уваги гостей виступи вихованців, а також провели екскурсію центром, під час якої ознайомили з експозицією музею історії Святошинського району.

На завершення очільники міністерства Сергій Шкарлет і міжнародної асоціації Олена Биковська підписали Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти.

Перейти до спискуВерсiя для друку