Головна  →  Новини  →  15 лютого 2021

У Святошині вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)

У Святошині вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)

Сьогодні у Святошинському районі керівництво місцевої райдержадміністрації на чолі з головою Сергієм Павловським вшанувало пам'ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

Біля пам’ятного знака загиблим воїнам-афганцям, що на розі вулиць Чорнобильської та Єфремова, традиційно зібралися учасники найдовшого військового конфлікту – війни в Афганістані та учасники АТО/ООС, що триває у цей час на сході України. Сергій Павловський разом з воїнами-афганцями, членами Спілки ветеранів Афганістану Святошинського району на чолі з Леонідом Федоровичем Полосенком, поклали квіти до підніжжя бойового БТР, що пройшов запеклі бої в далекій країні, та вшанували скорботною хвилиною мовчання пам’ять земляків,  героїчно загиблих на території інших держав у ході військових конфліктів.

На завершення священнослужителі Православної церкви України відслужили панахиду за загиблими героями.

У зв’язку з карантинними обмеженнями було скорочено кількість учасників заходу, що зазвичай збиралися у цей день біля меморіалу, та це аж ніяк не зменшує нашу шану воїнам-інтернаціоналістам і пам'ять про їх мужність і героїзм.

Перейти до спискуВерсiя для друку