Головна  →  Новини  →  17 лютого 2021

Очільник Святошинського району Сергій Павловський особисто відзначив воїнів-інтернаціоналістів (фото)

Очільник Святошинського району Сергій Павловський особисто відзначив воїнів-інтернаціоналістів (фото)

Днями Україна відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У різні роки українці виконували свій інтернаціональний обов’язок у Алжирі, Анголі, Бангладеш, Угорщині й інших країнах. Та найдовшою та найтрагічнішою для нашого народу була участь у військовому конфлікті на території Афганістану.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися урочистості й у Святошині. Керівництво району на чолі з головою Сергієм Павловським і представники ветеранських спілок поклали квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам-афганцям, що на розі вулиць Чорнобильської та Єфремова.

Та цього року очільник району вирішив привітати воїнів-інтернаціоналістів, що проживають або працюють у нашому районі, особисто й по-особливому тепло та щиро. Він запросив працівників райдержадміністрації та районних комунальних підприємств і організацій, які пройшли важкими, кривавими шляхами бойових дій на території іноземних держав, до Святошинської адміністрації для відзначення їх сумлінної праці, високого професіоналізму в мирному житті, активної громадської діяльності, плідної педагогічної діяльності та вагомих успіхів у справі військово-патріотичного виховання молоді. На заході були присутні тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара Святошинського районного у місті Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Євгеній Яковчук і голова Спілки ветеранів Афганістану Святошинського району Леонід Полосенко.

Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський привітав колишніх воїнів-інтернаціоналістів та подякував їм за мужність і вірність військовому обов’язку. «Усі, присутні в цій залі, - з тих, на кого можна покластися як у бою, так і в мирному житті. Ви не зрадили собі, не зламалися у часи військової служби й сьогодні передаєте свій досвід, своє відповідальне ставлення до справи та сумління молодшому поколінню. Ми пам’ятаємо ваші героїзм і мужність», - сказав Сергій Павловський. Після цього очільник району вручив воїнам-афганцям подяки голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та почесні грамоти Святошинської РДА.

Приємним подарунком для учасників урочистого зібрання став виступ студентки Київського міжнародного університету Маргарити Юріної. Та особливо тепло зустріли присутні афганці тематичні композиції у виконанні побратима – підполковника у відставці Володимира Семенюка.

Перейти до спискуВерсiя для друку