Головна  →  Новини  →  7 квітня 2021

Учнівсько-педагогічний колектив ЗЗСО № 96 ім. О. К. Антонова відзначив Всесвітній день здоров'я

Учнівсько-педагогічний колектив ЗЗСО № 96 ім. О. К. Антонова відзначив Всесвітній день здоров'я

07 квітня 2021 року здобувачі освіти та вчителі спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 96 ім. О. К. Антонова долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров`я.
Здоров`я - це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя, які включають заняття спортом та фізичною культурою, здорове харування, стабільний емоційний стан, рухливий спосіб життя замість просиджування за комп'ютером.
У 3-А класі пройшла онлайн-презентація на тему: "Ваше здоров`я - у ваших руках". Учні презентували свої фото, як вони вдома в онлайн-режимі займаються улюбленими видами спорту, та відобразили свої корисні звички у малюнках.
Лідери учнівського самоврядування організували челендж #моя_здорова_звичка . Та поділились своїми відео та фото у лідерському Classroom.
Вчителі фізичної культури, хореографії та викладачі спортивних гуртків закладу освіти також на своїх заняттях розпіли дітям про важливість здорового способу життя та користь фізичних вправ.
Джерело: спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 96 ім. О. К. Антонова.

Перейти до спискуВерсiя для друку