Головна  →  Новини  →  20 квітня 2021

Нараду з питань сприяння розвитку ОСББ провів очільник Святошинського району Сергій Павловський (фото)

Нараду з питань сприяння розвитку ОСББ провів очільник Святошинського району Сергій Павловський (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський провів нараду щодо діяльності координаційної ради з питань сприяння розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Святошинському районі міста Києва. На сьогоднішню нараду було запрошено першого заступника голови Василя Григоренка, представників структурних підрозділів Святошинської РДА, а також голову ОСББ "Проспект Перемоги, 121-А, Б" Юлію Светенко, яка представила Святошинську Асоціацію ОСББ та ЖБК.

У зв'язку з кадровими змінами у склад координаційної ради з метою забезпечення її ефективної діяльності буде внесено зміни. На нараді йшлося про відновлення продуктивної роботи названого органу. Для цього було досягнуто домовленості щодо підписання меморандуму про співпрацю між Святошинською РДА й Асоціацією.

"Районна влада готова до конструктивного  діалогу, співпраці, за необхідності, до підтримки та допомоги, що призведе до користі для району та його мешканців. Існує чимало проблемних питань, особливо в галузі благоустрою, що потребують вирішення спільними силами. Комунальні служби готові долучитися до їх вирішення на паритетних умовах", - сказав Сергій Павловський.

Також на нараді йшла мова про ширше залучення ОСББ та ЖБК до міських програм співфінансування, що допоможе вирішити питання покращення умов проживання мешканців та було визначено актуальні питання роботи ОСББ і розглянуто план подальших дій координаційної ради.

Перейти до спискуВерсiя для друку