Головна  →  Новини  →  20 квітня 2021

Не припиняються перевірки закладів торгівлі та побутового обслуговування на території Святошинського району щодо дотримання карантинних обмежень (фото)

Не припиняються перевірки закладів торгівлі та побутового обслуговування на території Святошинського району щодо дотримання карантинних обмежень (фото)

Сьогодні групи контролю за дотриманням суб'єктами господарювання району протиепідемічних заходів у складі працівників відділу контролю за благоустроєм Святошинської РДА, Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві, співробітників ГУ Національної поліції в місті Києві та муніципальної варти продовжили перевірки закладів торгівлі та побутового обслуговування на дотримання карантинних обмежень.

 

Членами групи було проінспектовано такі заклади:

- Шпалерний ринок, вул. Зодчих, 74;

- відділення № 363 "Нової Пошти", вул. Зодчих, 70;

- Просто перукарня, вул. Зодчих, 65;

- магазин м'яса, вул. Зодих, 62;

- кав'ярня "Kava go", вул. Зодчих, 62;

- відділення № 133 "Нової Пошти", вул. Зодчих, 62;

 - Соціальна аптека, вул. Зодчих, 60/1;

- продуктовий магазин, вул. Зодчих, 62;

- магазин продуктів, вул. Зодчих, 70;

- магазин розливного пива "Пивна лавка", вул. Зодчих, 72-а.

 

Перевірки закладів торгівлі та побутового обслуговування засвідчили, що, в основному, як їх працівники, так і відвідувачі дотримуються встановлених санітарних епідемічних вимог, що убезпечує людей від захворювання на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Лише щодо керуючих магазину м'яса, що на вул. Зодих, 62, і продуктового магазину, що на вул. Зодчих, 62, було складено протокол про адміністративне правопорушення за фактом виявлених порушень карантинних обмежень.

Перейти до спискуВерсiя для друку