Головна  →  Новини  →  22 квітня 2021

Продовжується весняне прибирання теренів Святошинського району (фото)

Продовжується весняне прибирання теренів Святошинського району (фото)

Кожної весни після таяння снігу у віддалених від людського ока й активного руху місцинах та обабіч доріг "сходять" наче первоцвіти стихійні сміттєзвалища. Увесь непотреб, від якого протягом довгої зими "дбайливі" господарі позбавлялися, стягуючи його зі своїх помешкань та дворів, "розквіт" у виді сміттєвих галявин. Та виявляється, що такі "красоти" тим таки мешканцям розташованих поблизу будинків і не подобаються, і починають вони скаржитися та нарікати на роботу комунальних служб. 

У рамках місячника довкілля у Святошинському районі продовжуються роботи з прибирання територій. І от знову комунальники ліквідовували сміттєзвалища за такими адресами: 

вул. Симиренка, 18;

вул. Осіння;

вул. Зодчих, 1;

вул. Робітнича;

вул. Трублаїні. 

Вчергове звертаємося до святошинців: Чистота у вашому житті - це не тільки відсутність пилу на поличках у ваших квартирах. Це чисті під'їзди, прибрані, охайні двори, незасмічені, квітучі зелені зони, чисті совість та сумління, світлі думки. Стаскуючи власне сміття подалі від домівки, утворюючи стихійні сміттєзвалища, ви не робите своє життя чистішим, а тільки завдаєте шкоди довкіллю, нищете екологію, яка так необхідна нашим дітям!

Перейти до спискуВерсiя для друку