Головна  →  Новини  →  22 квітня 2021

Фінансування галузі охорони здоров’я збільшено на понад 762 млн грн

Фінансування галузі охорони здоров’я збільшено на понад 762 млн грн

Фінансування галузі охорони здоров’я збільшено на 762,8 млн грн. Відповідні зміни внесені до рішення Київської міської ради «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» та Програми економічного та соціального розвитку на 2021 рік. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Депутати Київради сьогодні підтримали важливі зміни до Програми економічного та соціального розвитку на 2021 рік та бюджету міста Києва на 2021 рік. Йде мова про збільшення фінансування галузі охорони здоров’я на загальну суму у 762,8 млн грн. Спрямовано кошти, зокрема, на реконструкцію та капітальний ремонт будівель столичних закладів охорони здоров’я, придбання необхідного обладнання для них, а також придбання додаткових швидких допомог», – зазначила Ганна Старостенко.

Вона зауважила, що значні обсяги коштів передбачені на реконструкцію та капітальний ремонт будівель столичних закладів охорони здоров’я. Зокрема, фінансування початку робіт із реконструкції будівлі Київської міської клінічної лікарні № 6 із розміщенням лікарні швидкої медичної допомоги «Правобережна» на проспекті Космонавта Комарова, а також реконструкцію будівель із добудовою додаткового корпусу для розміщення центру нейрореабілітації учасників АТО Київської міської клінічної лікарні № 11 Дніпровського району. Також передбачені кошти на капітальний ремонт закладів охорони здоров’я та придбання необхідного обладнання для них.

Окрім того, значні кошти передбачено також на придбання 20 карет швидкої допомоги.

Перейти до спискуВерсiя для друку