Головна  →  Новини  →  22 квітня 2021

Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах (фото)

Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах (фото)

Наближається одне із найбільших релігійних свят – Великдень. Здебільшого, причинами загоряння у церквах є необережність при користуванні ритуальним вогнем та порушення правил влаштування та експлуатації електромереж. Тому головне для священнослужителів та прихожан – це пильність. Дотримання правил пожежної безпеки в культових закладах дасть можливість не допустити виникнення пожеж. 

Саме тому, 22 квітня, рятувальники Святошинського району столиці вирішили завітати до храму Свято-Олександро-Невської парафії, що на проспекті Перемоги та нагадали священнослужителям і прихожанам, як не допустити пожежі. Зокрема нагадали, що перебуваючи у храмі, потрібно обережно поводитись з відкритим вогнем, встановлюючи свічки, необхідно подбати, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, тюлів, релігійних декорацій, тощо) та в жодному разі, не залишати їх запаленими без нагляду. 

Під час бесіди із священнослужителями, співробітники служби порятунку звернули особливу увагу на наявності вогнегасників, шляхах евакуації, які постійно мають утримуватися вільними та не захаращуватися, на наявності знаків пожежної безпеки. 

Враховуючи карантинні обмеження, ще не відомо, як ми будемо святкувати цьогорічний Великдень, проте все ж таки, не слід забувати, що в цей період особлива увага повинна приділятися питанням пожежної безпеки.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку