Головна  →  Новини  →  1 травня 2021

Звернення голови Святошинської РДА Сергія Павловського з нагоди святкування Воскресіння Христового

Звернення голови Святошинської РДА Сергія Павловського з нагоди святкування Воскресіння Христового

Шановні святошинці!
Хочу привітати вас з одним з найвеличніших свят християн - Воскресінням Христовим! Цей день ще називають Великоднем або світлим днем, що знаменує віру у спасіння та повязаний з пробудженням природи, із зародженням усього нового та світлого. За релігійним ученням, Воскресіння Христове — це перехід від смерті до життя, звільнення людини від тягаря гріхів, це вихід, перехід людини з рабства гріха і зла до свободи, любові, добра.
Готуючись до Великодня, ми всі намагаємося очиститися від усього темного у своїй душі, злого - у помислах, відкритися до нового, доброго, життєствердного. Бажаю у цей світлий день насолодитися щастям і радостю разом із своїми родинами, відчути Божу благодать, що надасть вам сили рухатися вперед, до своїх мрій і цілей. Та не забувати, що одним з семи смертних гріхів у християнстві вважається зневіра та відчай, які викликають пригніченість і пов'язані з ними нудьгу та лінощі. Ми не можемо й не повинні собі цього дозволити.
Ми переживаємо сьогодні непрості часи: військові дії на сході країни, пандемія, викликана лютюванням планетою коронавірусу, що стримує економічний розвиток та впливає на рівень достатку кожної родини. Та, згадуючи шлях Ісуса Христа, ми повинні залишатися з вірою у перемогу добра над злом: у відновлення цілісності України, повернення з перемогою наших військовиків зі сходу додому, у повне подолання коронавірусу, у відновлення та розквіт економічного розвитку нашої країни тощо.
Тож, бажаю вам віри, любові та процвітання!

Перейти до спискуВерсiя для друку