Головна  →  Новини  →  6 травня 2021

Заступник голови КМДА Вячеслав Непоп провів виїзну нараду на території недобудови на проспекті Перемоги, 115 (фото)

Заступник голови КМДА Вячеслав Непоп провів виїзну нараду на території недобудови на проспекті Перемоги, 115 (фото)

Заступник голови КМДА Вячеслав Непоп провів виїзну нараду на сумнозвісному об’єкті незавершеного будівництва за адресою: просп. Перемоги, 115, на яку було запрошено голову Святошинської РДА Сергія Павловського, заступника голови Олексія Мошковського, а також представників Департаменту містобудування та архітектури КМДА і структурних підрозділів Святошинської РДА.

Нагадаємо, що зведення зазначених будинків було припинено у зв’язку з відкриттям кримінального провадження у так званій «справі Долгова». Відтоді на названому будівельному майданчику панує пустка, а зведені конструкції псуються та занепадають. Крім того, як і будь-який закинутий довгобуд, об’єкт становить певну загрозу для мешканців, особливо неповнолітніх осіб, а також є осередком антисанітарії та скупчення асоціальних елементів.

На нараді вирішувалися питання щодо завершення зазначеного будівництва та приведення території до належного санітарно-технічного стану. Наразі основну увагу доручено приділити вивезенню сміття, що накопичилося на будівельному майданчику, а також обмежити вільний доступ на будівельний об’єкт сторонніх осіб.

Перейти до спискуВерсiя для друку