Головна  →  Новини  →  7 травня 2021

«Кожне нове покоління дивиться на минуле очима свого часу» - ветерани не дають спотворити нашу історію (фото)

«Кожне нове покоління дивиться на минуле очима свого часу» - ветерани не дають спотворити нашу історію (фото)

Кривавим літерами вписані в історію жахливі події найжорстокішої війни людства – Другої світової війни. Понад три чверті століття минуло з часу її закінчення, усе менше живих свідків страшних подій 1939 – 1945 років залишається. Та пам'ять про мужність, жертви, горе українського народу в боротьбі з нацизмом незгасима.

У переддень відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в приміщенні Київської дитячої школи мистецтв № 8 пройшло районне свято, присвячене цим датам. На свято були запрошені голова Святошинської РДА Сергій Павловський і ветерани Другої світової війни, що проживають у нашому районі.

Учні та педагоги підготували шановним гостям концертну програму, до якої ввійшли тематичні номери та слова щирого захоплення мужністю та героїзмом людей, які пережили ті страшні роки, боролися з нацизмом і перемогли.

Очільник Святошинського району Сергій Павловський у вітальному слові уклінно подякував представникам покоління переможців за подароване нам щасливе майбутнє, за взірець незламності та нестримної жаги до перемоги над ворогом, які так потрібні нашим захисникам сьогодні на сході країни, та побажав здоров’я і довгих років життя.

Присутні вшанували подвиг загиблих у боротьбі з нацизмом хвилиною мовчання.

Перейти до спискуВерсiя для друку