Головна  →  Новини  →  12 травня 2021

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський привітав сестер милосердя району з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський привітав сестер милосердя району з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри (фото)

Сьогодні, у Міжнародний день медичної сестри, голова Святошинської РДА Сергій Павловський привітав усіх представниць цієї однієї з найгуманістичніших, благородних професій з професійним святом.

У приміщенні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Святошинського району м. Києва ( вул. Петра Курінного, 2) зібралися представники сестринського загалу трудових колективів медичних закладів, що розташовані у нашому районі. Привітав їх очільник району Сергій Павловський теплими, щирими словами: «Професія медпрацівника завжди вважалася однією з найбільш шанованих у суспільстві. Та саме вас називають по-особливому тепло – «сестричками», бо ви уособлюєте людину з великим серцем, з неосяжною добротою, з неймовірною самопожертвою, яка завжди поруч і готова допомогти у хвилини болю, подекуди розпачу та розгубленості, пов’язані з проблемами зі здоров’ям. Ваша професія поєднує високий фах, зібраність, відповідальність з неймовірним відчуття чужого болю, милосердям і здатністю до співчуття».

Ураховуючи проявлені під час пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, високий професіоналізм, готовність до самопожертви, а також відданість справі боротьби за здоров’я та життя людей, сьогодні з нагоди професійного свята були відзначені головою Святошинської РДА медсестри кабінетів вакцинації медзакладів, розташованих на теренах Святошинського району, та медичні сестри мобільної бригади з вакцинації КНП «КДЦ» Святошинського району м. Києва.

До відома: Міжнародний день медичної сестри був започаткований Міжнародною Радою медичних сестер на честь дня народження медичної сестри з Англії Флоренс Найтінгейл (1820 – 1910), яка увійшла в історію як видатна медична сестра, організатор сестринської справи, теоретик і практик медсестринського догляду за хворими.

У цей день відбуваються святкові заходи в різних містах світу. Ця добра традиція з 1997 року знайшла своє нове життя і в Україні. Серед усіх професій, які є в історії людства, професія медичного працівника є найгуманнішою, найважливішою і найвідповідальнішою. Але серед всіх медичних професій наймилосердніша професія – медичної сестри, акушерки, фельдшера. Саме акушерка, фельдшер, медична сестра супроводжують людину протягом усього її життя.

У закладах охорони здоров’я, що належать до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, працюють сьогодні 488 сестер медичних.

Перейти до спискуВерсiя для друку