Головна  →  Новини  →  17 травня 2021

З нагоди Дня науки в Україні Сергій Павловський вручив відзнаки працівникам наукових закладів району (фото)

З нагоди Дня науки в Україні Сергій Павловський вручив відзнаки працівникам наукових закладів району (фото)

З нагоди Дня науки в Україні, що відзначався в минулу суботу, голова Святошинської РДА Сергій Павловський вручив у Інституті проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України відзнаки мера столиці.

Подяками Київського міського голови були нагороджені Лагута Валентин Володимирович, провідний науковий співробітник названого інституту доктор фізико-математичних наук, і Заворотний Михайло Григорович, головний технолог Інституту проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України.

Валентин Лагута має загальний стаж роботи 48 років, з них в ІПМ – 42 роки, Михайло Заворотний відповідно – 50 і 32 роки.

«Святошинський район має потужний науковий потенціал. На його території розташовані численні наукові заклади. Та не секрет, що часом вони використовуються не на повну потужність. У нашій країні, на жаль, наука не приносить швидких і легких статків. Тому молодь надає перевагу іншим видам діяльності. І саме завдяки самовідданій, методичній діяльності таких метрів у науці, як ви, шановні Валентине Володимировичу й Михайле Григоровичу, наша наука має нові досягнення, є знаною у світі, іде в ногу з часом і допомагає економіці країни. Підкреслюю, ваша багаторічна наукова робота спрямована на користь країни і її населення", - сказав Сергій Павловський.

На завершення зустрічі було досягнуто домовленості з керівництвом закладу щодо проведення  на початку червня розширеної зустрічі за участі науковців інституту для більш детального ознайомлення з його профільною діяльністю та визначення шляхів подальшої співпраці.

Перейти до спискуВерсiя для друку