Головна  →  Новини  →  21 травня 2021

Сергій Павловський відвідав звітний концерт Зразкової студії степу «Чарлі» у ЦК «Святошин» (фото)

Сергій Павловський відвідав звітний концерт Зразкової студії степу «Чарлі» у ЦК «Святошин» (фото)

Незабаром Центр культури «Святошин» відзначатиме 20-річний ювілей. До цієї події всі творчі колективи культурно-просвітнього закладу готують звітні концерти. Сьогодні розпочинає цикл таких концертів колектив, який є ровесником  центру і одним із перших, що почав діяти в ЦК «Святошин».

Останні 10 років керівником студії степу «Чарлі» є заслужений артист України Микола Іванович Сушицький. За роки існування вихованці студії брали участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах не тільки на теренах України, але й за кордоном, де гідно представляли Україну, показували свою майстерність і здобували призові місця, у тому числі Гран-прі. Студія впроваджує власну методику навчання та виконання номерів, виступи вихованців студії завжди з задоволенням приймають глядачі.

Під час сьогоднішньої творчої зустрічі гостям презентували відеоролики про історію зразкового творчого колективу, досягнення його вихованців та про засновника студії степу «Чарлі» Станіслава Івановича Шкварченка. Після цього вихованці студії продемонстрували свої найкращі номери й подарували гостям концерту чимало гарних емоцій і запалу.

Під час заходу голова Святошинської РДА Сергій Павловський привітав юних артистів та їх керівників, високо оцінив їх таланти та майстерність і побажав подальшого натхнення й отримання задоволення від улюбленої справи. Також очільник району вручив подяки голови Святошинської РДА заслуженому артистові України Миколі Сушицькому та колективу Зразкової студії степу «Чарлі».

Перейти до спискуВерсiя для друку