Головна  →  Новини  →  29 травня 2021

Феєрично відзначили святошинці в парку «Совки» День столиці та День Києва (фото)

Феєрично відзначили святошинці в парку «Совки» День столиці та День Києва (фото)

Оновлений в результаті масштабної реконструкції парк «Совки» став осередком відпочинку та рекреації для мешканців Святошинського району та центром масштабних районних святкувань. Тому цілком зрозуміло, що відзначення Дня столиці та Дня Києва у Святошині, організоване районною владою за сприяння закладів освіти, культури та спорту, позашкільної роботи, пройшло гучно, весело, насичено й цікаво.

Свято відвідали керівництво Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським та представники депутатського корпусу, народний депутат України Дмитро Гурін, депутат Київради Вікторія Муха, численні святошинці.

Розпочав свято й задав настрій на весь день виступ оркестру Управління забезпечення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До присутніх з вітальним словом звернувся голова Святошинської РДА Сергій Павловський та побажав гостям свята гарно й насичено провести день.

Справжню святкову атмосферу створив грандіозний концерт, підготований силами художніх колективів районних закладів естетичного виховання та позашкільної роботи, Центру культури «Святошин» і митців-аматорів Святошинського району, завершив який виступ Академічного ансамблю української музики «Дніпро».

Протягом свята відвідувачі розосередившись по численним тематичним локаціям, за уподобаннями та інтересами, мали змогу відвідати: імпровізовані мистецькі майстерні, аматорські театральні підмостки, книжкові та письменницькі презентації, спортивні показові виступи та змагання, спортивно-розважальні ігри та вікторини для найменших гостей, а також численні та найрізноманітніші майстер-класи. А щоб поповнити сили та не відриватися від розваг тут же на місці можна було скуштувати смаколиків та напоїв.

Загалом на святі було створено всі умови для цікавого, веселого, насиченого, безпечного відпочинку. Святошинці отримали масу задоволення й позитивних емоцій.

Перейти до спискуВерсiя для друку