Головна  →  Новини  →  9 червня 2021

Візит Сергія Павловського до ТОВ «Київський БКК покладає початок плідної співпраці (фото)

Візит Сергія Павловського до ТОВ «Київський БКК покладає початок плідної співпраці (фото)

Сергій Павловський знайомився сьогодні ще з одним бюджетоформуючим підприємством - ТОВ «Київський БКК» (вул. Петра Чаадаєва, 7). Ініціювала зустріч адміністрація товариства і тому з особливою гостинністю презентувала рідне підприємство. Голову райдержадміністрації Сергія Павловського та керівника апарату Сергія Шаповала ознайомили з виробничими потужностями, асортиментом, умовами виробництва та праці на ТОВ «Київський БКК». Керівники з обох сторін висловили розуміння перспектив співпраці та визначили шляхи її реалізації.

До відома: Компанія «Київський БКК» – провідний національний виробник кондитерських виробів. В її асортименті - понад 90 позицій тортів і тістечок, у тому числі такі широко відомі торгові марки як торти «Київський дарунок», «Грильяжний глазурований», «Празький з вишнею», «Хрещатий яр», «Київські каштани», тістечка «Заварні з кремом», «Бісквітно-кремові» і «Трюфельні».

На виробництві застосовуються як традиційні так і сучасні та інноваційні технології. Керівництво підприємства з особливою гордістю демонструвало сучасну, повністю автоматизовану лінію з виготовлення знаменитих еклерів та заварних тістечок, на якій виробничий цикл проходить з мінімальним людським втручанням, що гарантує стабільно високу якість кондитерських виробів. А от торти БКК прикрашаються виключно вручну, тож кожен торт БКК - особливий і неповторний. І заслуга в цьому чудових майстринь компанії. «Ми цінуємо наших працівників, навчаємо, розвиваємо, підтримуємо, ставимо безліч цікавих та складних завдань, які стимулюють до розвитку та зростання», - сказав директор підприємства Віктор Поліщук.

БКК виготовляє близько 20 тонн кондитерських виробів на добу. Тобто щодня продукцією компанії насолоджуються близько 165 тисяч киян та мешканців інших регіонів України.

БКК сьогодні – це більше ніж 600 професіоналів, які щиро люблять свою справу та пишаються своєю роботою. Продукцію БКК експортують у Європу, Північну Америку та в країни Близького Сходу. Підприємство відповідає сучасному європейському рівню: завдяки функціонуванню системи менеджменту безпечності та якості харчових продуктів воно пропонує продукцію лише найвищої якості!

Гасло підприємства – максимально натуральний, максимально безпечний продукт. Секрет успіху та шаленої популярності БКК серед споживачів дуже простий: стабільно висока якість продукції та розуміння смаків клієнтів!

Перейти до спискуВерсiя для друку